درباره مایندر

“مایندر” یک اپلیکیشن مراقبه یا مدیتیشن است. این اپلیکیشن فرصتی را فراهم می کند تا شما هنر مراقبه کردن برای آرامش ذهن و جسم را فرا گیرید.

در اینجا تکنیک هایی را آموزش می دهیم تا بتوانید روی ذهن خود تمرکز بیشتری داشته باشید، آرامش بیشتری را کسب کنید، بتوانید با فرآیند تنفس صحیح، دم و بازدم به روشن شدن ذهن خود کمک کنید و توانایی تمرکز بر زمان حال و مشاهده اتفاقات اطراف بدون قضاوت را در خود ارتقا بخشید.

“مایندر” جایی ست برای ذهن شما

ما در مایندر برنامه ریزی هایی را در جهت تقویت ذهن و ایجاد حس آرامش شما کرده ایم، سناریوهای محتوا محوری را چیده ایم و دوره هایی را تعریف و پیشنهاد داده ایم که اغلب به شکل صوتی در اختیار شما خواهند بود تا آنها را در موقعیت های مختلف زندگیتان گوش کنید و مجبور به قرار دادن زمانی خاص برای مطالعه نباشید، مثلا در ماشین و حین رانندگی، در منزل و حین کار، در اوقات فراغت و حتی زمان خوابتان با داستان های خوابی که با فرآیندی مشخص ذهن شما را به خوابی آرام هدایت می کند.

ممکن است اکثر ما در زندگی روزمره خود مبتلا به خود فراموشی شویم یا درگیر کار و رفع نیازهای زندگی شویم، ممکن است احساس کنیم هیچ فرصتی برای خود و تفریح نداریم، یا از حجم کارهای زیاد و عدم تمرکزمان برای رسیدگی به همه آنها به خود شکایت کنیم یا حتی برعکس، از پوچی و انزوا و حتی بی کاری شکایت کنیم؛ تمام مطالب موجود در مایندر نکات آموزشی مفید، موثر و لازم برای مدیریت صحیح تر و آرامش ذهنی بیشتر شما خواهد بود چرا که “ذهن” توانایی هرکاری را دارد که قطعا شما را به فردی متفاوت و با انگیزه تر تبدیل می  نماید و مایندر باتقویت ذهن شما کمک می کند تا نگاه جامع تر و متمرکز تر به مسائل و پیچیدگی های زندگی داشته باشید

با یادگیری این مباحث، تمرکز شما تقویت می شود، قطعا از آسیبها و بیمارهایی که شامل استرس، افسردگی، فشار خون و کم حافظگی ست رهایی خواهید یافت. شما به حجم بزرگی از خودآگاهی خواهید رسید و از آن برای ارتقای وضعیت روحی و جسمی خویش استفاده خواهید کرد.

یادگیری تکنیک های مدیتیشن نیاز به تمرین دارد و با تمرین های مایندر هیچ کلافگی و یکنواختی ای را تجربه نخواهیدکرد و این دلیلی برای یادگیری بیشتر و موثر تر شما خواهد بود.

مباحث و داستان های مطرح شده در اینجا، کششی را در شما ایجاد می کندکه میتوانید برای ایجاد تمرکز و خلاقیت ذهن خود بدون نگرانی پیشرفت کنید.