قوانین و حریم خصوصی

در حین استفاده از این سرویس شما با این شرایط موافقت می کنید به همین علت خواهش مندیم موارد زیر را را با دقت مطالعه فرمایید.

قوانین مربوط به استفاده از سرویس:

_شما باید از تمامی اصول و خط مشی‌هایی که به واسطه استفاده از سرویس‌ در اختیار شما قرار گرفته است، پیروی کرده وآن ها را به صورت دقیق انجام دهید.

_از سرویس‌های مایندر به صورت نادرست استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی به جز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید.

_ استفاده از سرویس‌های مایندر فقط به صورتی مجاز است که قانونی باشد و توسط قانون تایید شده باشد.

_ در صورتی که مشاهده شود فعالیت های شما غیر قانونی بوده و در راستای سو استفاده از سایت می باشد ممکن است فعالیت شما غیر فعال شده یا به حالت تعویق در بیاید.

_لازم به ذکر است که تمامی محتوا های موجود و در دسترس شما در مالکیت مایندر می باشد و شما هیچ گونه حق وحقوقی بر روی آن ها ندارید و تنها در صورت  اجازه تیم مایندر می توانید از محتوا استفاده کنید.

_در حین استفاده از سرویس های مایندر مانند سایت و اپلیکیشن به هیچ عنوان شما حق تغییر در هیچ یک از بخش ها به خصوص نشانه های آن را ندارید به همین علت هر تغییری غیر قانونی حساب می شود.

_در حین استفاده از  مایندر ممکن است اطلاعات مختلفی برای شما ارسال گردد که این اطلاعات حالت خبری و آگاهی دهنده دارند و شما در صورت تمایل می توانید بخشی از این پیام ها را غیر فعال کنید.

ویژگی های حساب کاربری:

جهت استفاده از  مایندر شما نیازمند به ایجاد یک حساب کاربری در داخل اپ می باشید که گاهی ممکن است این حساب کاربری از طریق دوستانتان به شما معرفی شود.

رعایت امنیت حساب کاربری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا رمز آن و نحوه دسترسی به آن را شما مشخص می کنید به همین جهت در صورت احساس هر گونه تداخل در حساب کاربری خود با تیم پشتیبان مایندر در تماس باشید.

اطلاعاتی که از شما جمع آوری میکنیم:

اطلاعات جمع آوری شده از شما ممکن است شامل موارد زیر شود :

اطلاعات شخصی شما شامل شماره تلفن، نام،پست الکترونیکی اطلاعاتی درباره استفاده شما از سرویس و اطلاعاتی که توسط تکنولوژی جمع آوری داده آماری از فعالیت شما در سرویس مایندر اپ ایجاد می‌شود.
اطلاعات دستگاه شما نظیر نوع دستگاه، سیستم عامل و نسخه آن.

حفاظت از حق مالکیت معنوی و حریم خصوصی:

تیم مایندر در صورت نیاز برای ارائه محصولات و فعالیت های بهتر ممکن است از اطلاعات شخصی شما استفاده کند اما لازم به ذکر است که حریم شخصی شما به هیچ عنوان در دسترس افراد غیر مرتبط قرار نگرفته و برای تیم مایندر بسیار با اهمیت است. مهم ترین اصل در اپ مایندر رازداری است.

به همین علت است که در اپ مایندر اقدامات ضروری جهت حفظ اطلاعات شخصی شما انجام می شود که از جمله این اقدامات می توان به ذخیره شدن اطلاعات به حالت رمزگذاری شده ، انجام بازبینی جهت جمع آوری اطلاعات ، نگهداری و پردازش آن ها و .. اشاره کرد.

رعایت قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان ایران مصوب 1348، برای تیم مایندر بسیار مهم است و به همین علت افرادی که قوانین مربوط به کپی ، رایت را رعایت نکنند حساب های کاربری خود را از دست می دهند و حق هر گونه اقامۀ دعوا در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران برای تیم مایندر محاسبه می شود.

تکنولوژی‌های جمع‌آوری داده آماری:

مایندر اپ از تکنولوژی‌های مرسوم نظیر Google Analytics و سرویس های مشابه جهت جمع‌آوری اطلاعات آماری از رفتار کاربران و خطاهای به وجود آمده در سرویس استفاده می‌کند. این اطلاعات محرمانه بوده و مایندر اپ صرفا به منظور تحلیل رفتار کاربران، بهبود عملکرد سرویس و ارائه محتوای جدید از آن‌ها استفاده می‌کند.

اطلاعاتی درباره نرم‌ افزار موجود در سرویس‌ مایندر اپ:

سرویس مایندر اپ به راحتی قابلیت دانلود را دارد و در صورت ارائه نسخه جدید تر با ویژگی های بهتر ممکن است سرویس مورد استفاده شما به صورت خودکار آپدیت شده و ویژگی های جدید تر را ارائه دهد.

مایندر اپ یک مجوز شخصی، جهانی، بدون حق ثبت، غیرقابل تخصیص به سایر افراد و غیرانحصاری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از نرم‌افزار ارایه شده استفاده کنید. تنها هدف این مجوز آن است که به شما امکان دهد از سرویس‌ همانگونه که توسط مایندر اپ ارایه شده و به گونه‌ای که در شرایط مجاز شناخته شده است، استفاده کرده و لذت ببرید.

شما اجازه ندارید هیچ بخشی از محتوا، سرویس و نرم‌افزار ارایه شده را کپی کرده، تغییر داده، توزیع کرده، فروخته یا اجاره دهید یا هیچ بخشی از آنها را مهندسی معکوس کرده یا تلاش کنید کد منبع آنها را استخراج کنید، بجز در مواردی که قانون این محدودیت‌ها را لغو کند یا مجوز کتبی از طرف ما داشته باشید .

تغییر و پایان دادن به استفاده از سرویس مایندر اپ:

ما بطور مداوم در حال تغییر و بهبود سرویس خود هستیم. ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کنیم شما می‌توانید هر گاه خواستید دیگر از سرویس‌ مایندر اپ استفاده نکنید، اگرچه ما از رفتن شما متاسف خواهیم شد و تمام تلاش خود را در زمینه ای به کار خواهیم بست تا شما با رضایت خاطر هرچه بیشتر از این سرویس استفاده کنید.

درباره این شرایط:

ما ممکن است این شرایط یا شرایط اضافی را که به سرویس اعمال می‌شود تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌ ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. اگر شما با شرایط اصلاح شده موافق نباشید، باید استفاده خود از سرویس مایندر اپ را متوقف کنید.

قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد هر گونه منازعۀ ایجادشده در اثر یا ارتباط با این شرایط قابل اعمال است. کلیۀ دعاوی ایجادشده در اثر یا ارتباط با این شرایط یا سرویس مایندر اپ مشخصاً در مراجع ذی صلاح کشور جمهوری اسلامی ایران جنبۀ قانونی پیدا می کنند و شما و مایندر اپ نسبت به بررسی قانونی شخصی در این دادگاه‌ها با یکدیگر به توافق رسیده اید.

هم چنین در پایان لازم به ذکر است که تیم پشتیبانی مایندر اپ به تمامی درخواست ها و شکایات مبنی بر انجام یا اتفاق افتادن هر گونه خطایی رسیدگی می کنند تا هر سوء ظن و خطایی از طریق راه و روش درست برطرف شود.